Przy wysyłce towarów istnieją różne możliwości. Czynnikiem decydującym o wyborze przesyłki jest zawsze dostępny czas i koszty wynikające z transportu. Rozwiązaniem pośrednim między transportem morskim a lotniczym jest transport kolejowy.

Zrobiliśmy w tej dziedzinie pionierską pracę w celu zaoferowania Państwu niezawodnych usług pociągiem z Chin do Niemiec.

Nasze pierwsze połączenia komunikacyjne zostały wykonane z Zhengzhou do Hamburga oraz z Chongqing do Duisburga, jak i jest planowanych więcej połączeń.

Państwa towary potrzebują tylko 15 dni, przez trzy razy w tygodniu, od stacji załadowczej (Zhengzhou) w Chinach do stacji docelowej (Hamburg). Nie tylko przesyłki FCL mogą być transportowane, ale również krytyczne w czasie, przesyłki drobnicowe LCL , jak naprzykład przewóz poszczególnych palet. Od stacji docelowej (Hamburg) towar zostaje dalej rozprowadzany ciężarówkami. Przez to stworzyliśmy, szybszy transport niż transport drogą wodna jak i otrzymaliśmy niższe koszta z porównaniem do transportu lotniczego.

Realizacja

Obsługa klienta także w transporcie kolejowym jest dla nas najważniesza. Dlatego pracujemy w indywidualnym spotkaniu, gdzie wraz z Państwem uzgadniamy najlepsze rozwiązanie transportu lądowego. Tutaj otrzymacie Państwo tylko jedną osobę kontaktową, która oferuje porady przed,  jak i po doręczeniu przesyłki.

Nadzór

Bezpieczeństwo i przejrzystość jest dla nas bardzo ważna. Z tego powodu musimy rygorystycznie testować naszych agentów i Państwa przesyłki transportujemy tylko z długoletnimi partnerami, których znamy osobiście. Aby otrzymywać informacje o przesyłce w dowolnym czasie, skonfigurowaliśmy program śledzenia przesyłki, który pozwala Państwu się zawsze dokładnie dowiedzieć, gdzie są zatory w przesyłkce i gdzie się ona znajduje.
Można założyć że z naszym transportem kolejowowym, przesyłka dotrze na czas, w tym przypadku czynniki zewnętrzne, takie jak pogoda, nie staną na przeszkodzie.

Wszystko na pierwszy rzut oka:


• Usługi ekspresowe w ci
ągu 15 dni od Chin (Zhengzhou / Chongqing) do Hamburga / Duisburg
• Transport śródlądowy poprzez bezpośrednie ekspresowe ciężarówki
• Załadunki FCL (pełny zbiornik) i LCL (ładunki drobnicowe)

• Szybkie odprawy celne
• Ubezpieczenia transportowe
• Rozwiązanie pośrednie
:między transportem morskiem a lotniczym twoży transport kolejowy
• Śledzenie przesyłki (Track & Trace)


Chętnie wyślemy Państwu ofertę na transport kolejowy.W tym celu prosz
ę o wypełnienie prostego formularza z zapytaniem.

Wyślij zapytanie

Zug

Bahnstrecke Thomas