Z nami możecie liczyć na szybką i niezawodną obsługę ładunków lotniczych. Przez całą dobę nasi specjaliści, dbaja o to aby Państwa przesyłka dodrze i w uzgodnionym czasie dotarła na miejsce przeznaczenia. Działamy z przedsiębiorstwami lotniczymi pierwszej klasy, które z dokładnoscią spełniają Państwa cele terminowe na naszą cześć. Skupiamy się w przesyłce ekspres popularnych lotnisk w Chinach, Indiach, na Tajwanie, w Japonii do Europy, oraz z niemieckich lotnisk. Chętnie realizujemy dla naszych klientów trasy alternatywne.


Mamy dużą gęstość dolotów i ciągłą wydajność, przez co możemy dokonać Państwa zamówienia. Tak więc, kompleksowe rozwiązania transportowe są szybko i niezawodnie realizowane. W celu realizacji przesyłki, doświadczony zespół u boku samego założyciela Thomas Kury, jest do Państwa dyspozycji.

Od 12 Thomas Kura jest aktywny w transporcie lotniczym. Od pierwszego kontaktu, poprzez wysyłkę i obsługę, a także odprawy celnej, macie pewność, że macie tylko jeden kontakt. Podczas ładowania ładunku lotniczego, nie jestesmy ograniczeni, mamy możliwość załadowania dużych ładunków jak i ciężarówek.

Realizacja

Damy Państwu gwarancję wykonania, w której obowiązujemy się wykonania usług. Są to nasze stałe uługi. Do tej pory spełniliśmy naszą wydajność do 100%. Nawet po zleceniu jesteśmy do Państwa dyspozycji, jak i od początku do końca realizacji przejmujemy naszą pełną odpowiedzialność.

Nadzór

Za pomocą naszej oprogramowanej transmisji można w każdej chwili śledzić swoją przesyłkę. Dostępnimy Państwu najbardziej zaawansowane rozwiązania IT, poprzez wizualizowany plan trasy jak i status przesyłki, przez które to można łatwo i wygodnie śledzić lokalizację swojej przesyłki. Osobiste aktualizacje zostają rownież udostępnione.

Wszystko na pierwszy rzut oka:

• Ekspresowe usługi kurierskie
• Projekty transportu
• Ekspresowe ładowanie z głównych portów lotniczych w Chinach, Indiach, na Tajwanie, w Japonii do Europy
• Ekspresowa wysyłka z niemieckich lotnisk
• Terminowe odprawy celone

• Ubezpieczenia transportowe
• Śledzenie przesyłki (Track & Trace)

Startuj z nami i daj się przekonać z naszych usług. Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej oferty.

Wyślij zapytanie

Flugzeugphoto_19581_20110216