Eksport i import drogą morską jest nadal jednym z najbardziej niezawodnych i najlepszych rozwiązań transportowych. W tym zakresie można się od nas spodziewać dostarczania swoich przesyłek na czasie, niezawodnie i szybko. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i znamy specyfikę lokalną w celu zapewnienia bezproblemowej realizacji.

Mamy do wyboru możliwośći między częściowym obciążeniu (LCL) i pełnym obciążeniu kontenerów (FCL). Dodatkowo można oczywiście wysyłac przez nasz 20 'i 40' chłodnie konynerowe, Open Top, Flat Rack i platformy kontynerowe.


Zadowolony klient to jednen z naszych najważniejszych aspektów.

Realizacja

Jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego musimy rygorystycznie testować naszych agentów i dostawców usług, aby zapewnić najlepszą obsługę.
Aby uzyskać poradę od pierwszego kontaktu do dostarczenia, macie Państwo partnera, który w charakterze doradczym pomoże i wyjaśni pytania

Nadzór

Aby zawsze być na bieżąco masz możliwość w każdej chwili śledzenia przesyłki  poprzez nasz program. Tym to sposobem, nie ma niespodzianek i można łatwo śledzić lokalizację swojej przesyłki.

Wszystko na pierwszy rzut oka:

•Transport lądowy koleją kombi lub bezpośredni ciężarówekami ekspresowymi
• Wysyłka załadunku FCL (pełny zbiornik) i LCL (ładunki drobnicowe)

• Wysyłka 20 'i 40' chłodznie, open top, płaskie pojemniki Rack i platformy
• Szybkie odprawy celne

• Ubezpieczenia transportowe
• Śledzenie przesyłki (Track & Trace)

Przekonaj się sam o naszym serwisie. Czekamy na Państwa pytania.

Wyślij zapytanie

.

A cargo ship travels through the water fully stocked.

Oil tanker moored at a oil storage terminal