Dzięki nowoczesnym oprogramowaniem Asia Logistics bezpośrednio połączona jest z urzedem celnym. Przez to można upewnić się, że zlecenie transportu przebiega sprawnie. Dokumenty i pisma są sprawdzane w najdrobniejszych szczegółach przez nasz system i poprzez nasze wieloletnie doświadczenie. Do tej pory prowadziło to naszych klientów do najwyższej satysfakcji.

Realizacja

Kompletne odprawy celne importowe jak i celne eksportowe są organizowane i przeprowadzone przez nas tak, aby można wysyłać swoje towary do celu bez żadnych problemów.
Dzięki naszej odprawie fiscalej oraz poprzez towarzyszące nam przedstawicielstwo fiskalne masz możliwość skorzystania z podatku obrotowego od importu jako zysk przepływów pieniężnych. Przejmniemy całkowitą dokumentację celną. Przez to możesz przyspieszyć optymalnie proces transportu.
Każdy ma możliwość czasowego przechowywania swoich towarów w składzie celnym. W Asia Logistics my zajmujemy się organizacją i przechowywaniem twoich towarów w składzie celnym typu A i B.
W procedurach celnych importu lub eksportu przejmujemy czynne lub bierne uszlachetniania. Aby Państwa towary tantiemy autorskiej bezpiecznie dotarly z urzędu celnego do kolejnego urzędu celnego, wystawiamy na życzenie dokument tranzytowy T-1, także transportowi nic nie stoi na przeskodzie.

Wszystko na pierwszy rzut oka:

• Odprawy celne importowe
• Odprawy eksportowe
• Odprawy fiskalne
• Dokument tranzytowy T1
• Ispekcja weterynaryjna
• Skład celny

Startuj z nami i daj się przekonać z naszych usług. Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej oferty.

Tutaj możesz uzyskać ofertę

Wyślij zapytanie

Zoll