Zadowolony klient to nasz cel!

Myśli i działania Asia Logistics są oparte na wartościach: wiarygodnosc, szybkich, usług i innowacja w branży logistycznej


Zespół kierowany przez założyciela Thomasa Kura, który pracował w dziale spedycji przez 12 lat, stoi dla Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zaletą młodego i zwinnego zespołu jest to, że tak długo bedzięmy szukać, aż znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Aby złożone transakcje byty łatwe i przyjemne w osłudze, co jest dla nas bardzo ważne, macie Państwo tylko jedną osobę kontaktową. Dla nas nie tylko jest ważne stąpać starymi ścieżki ale również zapewnić Państwu nowe usługi. Przyczym usługi te muszą być konkurencyjne, jedną innowacją z nich jest to Online Tracking System Track & Trace, gdzie istnieje możliwość złożenia zamówień online za pośrednictwem naszej strony internetowej poprzez system e-rezerwacji. Usługi transportu kolejowego z Chin do Niemiec to też jedna z innowacji. Zrobiliśmy w tej dziedzinie pionierską pracę, w celu zaoferowania Państwu wyjątkowych ofert dla transportu morskiego lub lotniczego.

Nasza filozofia


Dzisiejsze oczekiwanie na maile i telefony dobiegło końca. My mamy szybki czas reakcji. Naszym celem jest zagwarantowanie odpowiedźi w ciągu 2 godzin. Jako firma zarządzana przez właściciela, przyjmuję życzenia osobiście i ponoszę odpowiedzialność za nasze działania. Baczność i szacunek dla naszych klientów jest dla nas rzeczą oczywistą. Chętnie wystawimy nasza wiarygodność na probę.


Ceny promocyjne


Szczycimy się w dostarczaniu najlepszych usług transportowych po rozsądnych cenach. Nasze magazyny połączone są z strategicznymi miejscami, przezco unikamy dodatkowych kosztów.

Portret krajowy

Stworzyliśmy wyjątkowy system logistyczny w krajach Chin, Indii, Japonii i na Tajwanie. Posiadamy własnych lokalnych agentów i specjalistyczne usługi, które możemy kontrolować za pomocą zaawansowanych technologii. Zapewnia to Państwa niezawodne dostarczenie zlecenia do miejsca przeznaczenia.

Z poważaniem

Unterschrift

Thomas Kura

Plane flügel

Oil tanker moored at a oil storage terminal